JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Kā izvairīties no centrālās atslēgas darbības traucējumiem ziemā?

Ziema ir prasīgs gadalaiks transportlīdzekļu īpašniekiem. Obligāta riepu maiņa, uzmanīga braukšana skarbos apstākļos, ikdienas cīņa ar rīta sniega tīrīšanu un dažādas negaidītas situācijas, kas it īpaši bieži veidojas ziemā. Tāpēc ir nepieciešams spēt risināt dažādas problēmas, kas var rasties ziemā. Šeit jūs atradīsiet dažus padomus, kā izvairīties no visbiežāk sastopamām un apgrūtinošām situācijām – piemēram, centrālās atslēgas darbības traucējumi.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Kā sagatavot savu automašīnu uzglabāšanai ziemā?

Kabrioletu īpašniekiem ziemas sezona nozīmē vairākus mēnešus ilgu automašīnas braukšanas pārtraukumu. Galu galā sniegs, lietus, spēcīgs vējš un aukstums padara stilīgo braucienu ar atvērtu jumtu par neiespējamu. Līdzīgi arī vēsturisko automobiļu vai kemperu īpašniekiem uz kādu laiku būs jāatsakās no braukšanas ar saviem transportlīdzekļiem. Tomēr automašīnas ieslēgšana garāžā bez pienācīgas sagatavošanās ir nopietna kļūda - diemžēl kopīga ļoti daudziem vadītājiem. Kā pareizi sagatavot automašīnu glabāšanai garāžā ziemas garumā tā, lai jau pavasarī pavisam viegli varētu doties ceļā? Noskaidrosim!

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Ko darīt ar aizsalušu slēdzeni?

Pareiza automašīnas uzturēšana nav viegls uzdevums. Īpaši ziemā tas ir daudz grūtāk izpildāms nekā pārējos mēnešos, un tas prasa arī īpašu pacietību. Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, ar ko autovadītāji cīnās ziemas sezonā - dažreiz pat ikdienā - ir aizsalusi automašīnas durvju slēdzene.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Viss, kas Tev jāzina par ziemas logu šķidrumiem

Šķidrumu līmeņa kontrole automašīnā ir obligāta. Benzīns, dzesēšanas šķidrums vai motoreļļa ir neaizstājami, lai transportlīdzeklis darbotos pareizi. Tomēr bieži mēs aizmirstam logu mazgāšanas šķidruma nozīmi. Jāatzīmē, ka tā pietiekamais līmenis noteikti palielina drošību uz ceļa un nodrošina braukšanas komfortu. Ja mēs pievēršam uzmanību šķidruma līmeņa uzraudzībai tvertnē, mums arī jārūpējas par tā kvalitāti - īpaši ziemā.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

RUN FLAT RIEPAS, KĀ TĀS STRĀDĀ

Tā ir riepa, kuru pārdurot, ir iespējams turpināt kustību, kā rezultātā Jums ir laiks, lai nokļūtu auto servisā vai arī atrastu drošu, līdzenu virsmu, kur nomainīt riepu.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Riepu rotācijas modeļi

Riepu rotācija ir vienkāršs pakalpojums, kas ļauj pagarināt automašīnas riepas mūžu. Kas ir riepu rotācija? Kad to vislabāk veikt? Pārbaudi!

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

RIEPU PROTEKTORA NODILUMS UN TĀ IEMESLI

Gluži kā transportlīdzekļi un braukšanas ieradumi katram ir dažādi, arī ne visas riepas ir vienādas un tās var nolietoties ļoti atšķirīgos laika posmos.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

PADOMI DROŠAI BRAUKŠANAI ZIEMAS APSTĀKĻOS

Kad laikapstākļi kļūst aukstāki, vai esat gatavs stāties pretī ziemas braukšanas izaicinājumiem? Automašīnu vadītājiem katru gadu ir nepieciešams atsvaidzināt savas ziemas braukšanas prasmes, un ņemt vērā šos vienkāršos ziemas braukšanas padomu.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

ZIEMAS RIEPAS

Riepu nomaiņa ir viens no ceļu satiksmes drošības pamatprincipiem. Vissezonu riepas nepilda savas funkcijas ekstrēmos laikapstākļos – nav tādu riepu, kas nodrošinātu optimālus braukšanas parametrus gan pie -20 °,gan pie 7° grādiem. Tāpēc, kad tuvojas rudens beigas, ir ieteicams uzlikt ziemas riepas.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

5 PADOMI, KĀ MAKSIMĀLI IZMANTOT RIEPU POTENCIĀLU

Kad runa ir par riepas kalpošanas ilgumu, viens no svarīgākajiem faktoriem ir gaisa spiediens riepā. Riepām nepieciešams atbilstošs spiediens, lai tās darbotos efektīvi un spētu kalpot kā paredzēts.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Kas ir TPMS?

Riepu spiediena monitorēšanas sistēma (TPMS) ir paredzēta, lai Jūs brīdinātu, ka viena vai vairākas riepas ir būtiski zaudējušas gaisa spiedienu un, iespējams, rada bīstamus braukšanas apstākļus.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

KĀ NOMAINĪT RIEPAS?

Jebkuram automašīnas vadītājam ir nepieciešams zināt, kā nomainīt riepu. Ja paļausieties, ka ārkārtas situācijā Jūs izglābs mobilais telefons, vienmēr pastāv iespēja, ka būsiet aizmirsis to pienācīgi uzlādēt, tas būs ārpus zonas, vai arī telefons būs aizmirsts mājās. Caura riepa var atgadīties jebkurā brīdī, mobilais telefons nevar aizvietot zināšanas par to, kā nomainīt cauro riepu.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS